Strona głównaSzukać: apartameny w trogir

Trogir

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Miasto Trogir znajduje się na małej wyspie - pomiędzy częścią lądową na północy i półwyspem Čiovo na południu. Nazywane jest małym Dubrownikiem, gdyż przypomina go swoim wyglądem, murami miejskimi i stylem budownictwa. Trogir znajduje się na Liście Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.
Trogir
Trogir jest miastem leżącym na wybrzeżu Kasztelańskiej zatoki, na małej wysepce, pomiędzy częścią lądową na północy a wyspą Čiovo na południu, połączonej z lądem kamiennym mostem. Początki osadnictwa na tych terenach sięgają czasów prehistorycznych. Nazywane jest małym Dubrownikiem, gdyż przypomina go swoim wyglądem, murami miejskimi i stylem budownictwa. Bogactwo kulturowych i historycznych pomników, arcydzieł, małych i uroczych uliczek oraz zbiorów sztuki, galerii i wystaw zachwyca wszystkich gości miasta.
Apartmani Seget VranjicaApartmani Seget Vranjica

Trogir został założony przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzecim wieku przed naszą erą. Po Grekach przybyli tu Rzymianie, potem Chorwaci, przez pewien czas cieszyło się samodzielnością, aż w końcu weszło w skład monarchii Austro-Węgerskiej. Wszystkie te kultury pozostawiły swój ślad w przestrzeni miasta oraz wpłynęły na kulturę, sztukę i architekturę regionu. Trogir jest najlepiej zachowanym romańsko-gotyckim miastem w całej Europie Środkowej. Tutejszy zamek i wieża są otoczone wysokimi murami i tworzą ośrodek miasta. 

 

Trogir - Chorwacja

Najznamienitszym zabytkiem kultury jest katedra, której portale nad zachodnimi wejściami wykonane zostały przez mistrza Radovana. Od 1997 roku Trogir jest pod opieką UNESCO

 

Apartmani Seget Vranjica


Trogir to prawdziwe miasto - muzeum, a jego piękno zachwyci każdego. Spacerując po wąskich ulicach wszędzie widzimy kamienne portale, maszkarony, motywy głów ludzi i zwierząt. Historia nas otacza i dosłownie można jej dotknąć. Podczas wizyty w Trogirze dobrze jest wynająć przewodnika, który opowie wiele ciekawych historii związanych z przeszłością miasta.

Wszystkie wspomniane rzeczy i miejsca są warte zobaczenia i odwiedzenia. Mamy nadzieję, że staną się dla Państwa jednym z powodów, dla których wybierzecie na swoje wakacje Willę Nena w Seget Vranjicy, która znajduje się właśnie w pobliżu Trogiru.

<a href="http://www.ferienhausmiete.de/ferienhaus_details.php?obj_nr=64791">APARTMENTS NENA in Trogir</a>  bei Ferienhausmiete.de - private UnterkünfteZakwaterowanie - Seget Vranjica, Trogir

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica ma wyjątkowe położenie w środkowej Dalmacii. Ciche, dawne rybackie miasteczko położone na wybrzeżu Adriatyku pomiędzy Szybenikiem (40km) i Splitem (35km) i tuż obok Trogiru (4 km). Dostępność miejsca ze względu na bliskość nowej autostrady Split - Zagrzeb (350 km) jest dodatkowym atutem i umożliwia wygodną podróż samochodem.Podróż samolotem będzie równie przyjemna, gdyż lotnisko znajduje się jedynie 10km od Seget Vranjicy. Z lotniska można przyjechać do Willi Nena nawet taksówką
Vranjica jest położona na półwyspie, a jej plaże są zorientowane ku zachodowi oraz ku południu z widokami na malownicze adriatyckie wyspy na horyzoncie - wyspy Šolta i Brač - oraz na mnóstwo mniejszych wysp, upiększających widok na morze.
Bardzo blisko Seget Vranjicy (ok. 30 km) znajduje się znane i chętnie odwiedzane miejsce wycieczkowe – Park Narodowy Krka, czyli Wodospady na rzece Krka, których w żadnym wypadku nie można pominąć, jeśli na swoje wakacje wybieracie się w tę część wybrzeża Adriatyckiego. Unikalny krajobraz Parku tworzy rzeka, która, wijąc się między skałami, załamuje się i w postaci przepięknych wodospadów wpada do modrych wód Adriatyku.
Wodospady rzekę Krkę - narodowy parkApartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja -  Willa Nena

Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja Apartamenty Trogir, Seget Vranjica, Chorwacja

Willa Nena to firma prowadzona przez całą rodzinę Bajić, która pragnie Was serdecznie ugościć. Nasza firma działa od 1980 roku. Nieustannie staramy się unowocześniać Willę i pracujemy nad jej coraz lepszym funkcjonowaniem, aby Państwa pobyt u nas był komfortowy i przyjemny.Jako gospodarze gwarantujemy, oprócz gorącego powitania, także dyspozycyjność – proszę się do nas zwracać z wszelkimi pytaniami lub ewentualnymi problemami. Z pewnością pomożemy je rozwiązać.

Wakacje w naszych apartamentach w Seget Vranjicy to idealne połączenie wypoczynku w małej turystycznej, dalmatyńskiej miejscowości z możliwością zabawy, kosztowaniem wyśmienitej lokalnej kuchni oraz zwiedzaniem tętniącego życiem Trogiru, jak i atrakcji w okolicy. Również dlatego, do naszych apartamentów często przyjeżdżają ludzie młodzi, chętnie korzystający z bogatego życia nocnego Trogiru. Nierzadko odwiedzają nas też małżeństwa z dziećmi, które chcą spędzić urlop w rodzinnym kręgu, w spokojnej okolicy i na dalmatyńskim wybrzeżu w Chorwacji.Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica jest turystycno osiedle średniej Dalmacji oddalono z Trogiru 5km na północ ku Šibeniku. Znajduje się na atrakcyjniego trogirskiego brzegu morza który charakteryzuje wegetację Adriatyka, kotlina z plażami kamienne i żwirowe jak i wyspy idealne dla dziennej wycieczki z statkiem lub żeglugą.

Seget Vranjica ma wszystko dla wygodnego urlopu jeżeli Pan/Pani chce małe żywo miejsce. Apartamenty mają doskonałe przebywanie położone 80m od morzu, gdzie znajdują się małe prywatne naturalne plażyTrogir

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Trogir jest miasto leżące w wybrzeżu Kasztelanską zatokę, położona na małą wysepkę pomędzy lądzie na północy a wyspą Ciovo na południu, połączono kamiennym mostem do lądu. To miasto ma starą dalmatińską kulturę, która datuje z prahistorią. Trogir przypomina na Dubrownik z jego wygląd, wysoki mur i budowla i jest często nazywany Mały Dubrownik. Bogactwo z kulturnimi-historicznimi pomnikami, arcydziełami, małymi ulicami, artystycznymi zborami zachwycze każdego który odwiedza to miasto.Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

APARTAMENTY NENA 1.-TROGIR TANIE APARTAMENTY

W naszym nowy Domu Apartamentowym 'APARTAMENTY NENA - 1', mamy pięć nowych apartamentów. Dom jest położony w pobliżu naszego innego domu 'APARTAMENTY NENA - 2'. Te apartamenty mają standard czterech gwiazdek. Nowe apartamenty są bardzo wygodne. Trogir tanie apartamenty

A-1 Apartament Bungalo

Apartament Bungalo

Ap 1 - Apartament Bungalo - parter - 80 m2 + 30 m2 taras  +  100 m2 ogrod  + parking na 2 samochody (2x2+2) 

Składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i toaletą. Apartament znajduje się w wydzielonej części Willi na parterze. Na wyłączność gości tego apartamentu jest taras o powierzchni 30m2 i ogród otoczony kwiatami o powierzchni 30m2.

Ap.Sweet, 7,8

Ap. 7, 8 Pierwsze piętro – Sweet 3,4 (55 m2)

Piękne, nowe apartamenty są położone na pierwszym piętrze z ładnym tarasem 10m2 z widokiem na morze. Składają się z dwóch sypialni, kuchni, tarasu 10m2, łazienki. Więcej...

Ap.Panoramic 9,10

Ap. 9, 10 Drugie piętro – Panoramic 3,4 (55 m2)

Piękne, nowe apartamenty są położone na pierwszym piętrze z ładnym tarasem 10m2 z widokiem na morze. Składają się z dwóch sypialni, kuchni, tarasu 10m2, łazienki. Więcej..

APARTAMENTI NENA 1

APARTAMENTY NENA 2- KWATERY PRYWATNE W TROGIR

Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane i posiadają odbiorniki telewizyjne z pakietem programów satelitarnych. Wybierając go chcieliśmy, aby nasi goście z całej Europy mieli możliwość oglądania także swoich rodzimych programów (Sat, RAI Uno, Duna, Euro sport itd.). 

A-2 Apartament Comfort

Apartament Comfort

Ap 2 - Apartament Comfort - pierwsze - 65 m2 (2x2+2)

Składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i toaletą, tarasu o powierzchni 10 m2 oraz balkonu o powierzchni 9 m2. Taras jest połączony z jadalnią, zaś balkon - z sypialniami.

A-3 Apartament Sweet

Apartament Sweet

Ap 3 - Apartament Sweet - 1 piętro - 45 m2 - (2x2 +1) + taras 10 m2

Składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i toaletą oraz z tarasu o powierzchni 10 m2 z widokiem na morze. Apartament jest zaprojektowany funkcjonalnie i przeznaczony dla par z dwójką dzieci lub dla dwóch par.

A-4 Apartament Family

Apartament Family

Ap 4 - Apartament Family - 2 piętro - 30 m2 (2+2) + taras 10 m2

Składa się z dwóch osobnych sypialni, małej kuchni, łazienki z prysznicem i toalety oraz tarasu o powierzchni 10 m2 z widokiem na morze. Apartament jest przeznaczony dla par z jednym lub dwójką dzieci.

A-5 Apartament Panoramic

Apartament Panoramic

Ap 5 - Apartament Panoramic - 2 piętro - 45 m2 (2x2+1)

Składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i toaletą oraz z balkonu (pow. 7 m2) z widokiem na morze (panorama ). W kuchni jest zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, lodówka z małym zamrażalnikiem, naczynia i ekspres do kawy.

Ap - 6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family-studio-terrace

Ap 6 - Apartament Family studio - 2 piętro - 25 m2 +12 m2 taras (2+1+1)

Składa się z jednej sypialni, łazienki z prysznicem i toaletą, kuchni oraz z taras  o powierzchni 12 m2. Kuchnia jest mała, wyposażona w zlewozmywak, kuchenkę elektryczną bez piekarnika i małą lodówkę. 

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.