Hlavní stránkaHledat: seget vranjica

Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica je turistická obec ve Střední Dalmácii ležící 5 km severně od Trogiru ve směru na Šibenik. Je umístěna na atraktivní Trogirské riviéře, pro kterou je charakteristická bujná středomořská vegetace, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi a také ostrovy a ostrůvky jako stvořené pro jednodenní výlety lodí nebo plachetnicí.
Seget Vranjica - Trogir, Hrvatska
, kde se nachází malé soukromé přírodní pláže.

Tato lokalita nabízí všechno potřebné k Vašemu pohodlnému a klidnému odpočinku, zejména pro ty, kteří mají rádi malá malebná městečka. Město Trogir, v jehož bezprostřední blízkosti se Seget Vranjica nachází, je zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Apartmani Seget Vranjica

Kromě hospod a restaurací v našem městečku, doporučujeme Vám navštívit restaurační zařízení ve městech Trogir, Donji a Gornji Seged; zábavu a noční život najdete v četných turistických centrech zábavy – v Trogiru, Splitu, Primoštenu, Rogoznice. Pro ty, kteří mají rádi kulturní akce, můžeme doporučit program Trogirského kulturního léta a Splitských letních her.

Rezervace termínů

Zde je nabídka volných termínů pro každý apartmán. Můžete zaslat objednávku na volný termín, který Vás zajímá. Co nejdříve Vám odpovíme, zda je možné vyhovět Vašemu požadavku, a sdělíme Vám celkovou cenu za rezervovaný termín podle ceníku, který je k dispozici na webové stránce v rubrice Ceny.

Pokud se rozhodnete pro rezervaci termínu, měli byste zaplatit zálohu hodnotu nájemného z € 500 na € 100-150 v předstihu, je hodnota finančního leasingu 500-1000 € do 200-300 € v předstihu a přes 1000 € do 400-500 € záloha ve výši na náš účet, zbytek uhradíte po příjezdu do apartmánu a po ubytování.

Adresa příjemce:  Nevenka Bajić, Put kralja Zvonimira 16, 21 220 Trogir

“ZAGREBAČKA BANKA”
PAROMLINSKA CESTA 2
10 000 ZAGREB, CROATIA

IBAN HR6823600003114044272
SWIFT:ZABAHR2X

Apartmány Nena - Lokace

Apartmány Nena
Ulica Kralja Zvonimira 16
Seget Vranjica
Chorvatsko

Trogir

Seget Vranjica

Apartmány Nena

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Všechny naše apartmány jsou klimatizovány a mají televizní přijímač se satelitními programy. Při volbě programů jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, aby naši hosté z celé Evropy měli možnost sledovat vlastní program (Sat, RAI Uno, Duna, Eurosport atd.). Kromě pohodlných apartmánů je u nás i zahrada a společné prostory, kterých mohou využívat všichni hosté našich apartmánů.

b>K dispozici všem hostům je venkovní gril, na kterém si mohou připravit jídlo. V každém apartmánu můžete vidět plán místností. V kuchyni je kromě sporáku trouba a kávovar, ve větších apartmánech (Bungalov (A1), Comfort (A2) a Sweet (A3)) je navíc mikrovlnná trouba a myčka nádobí. Ve všech apartmánech jsou v koupelnách se sprchovým koutem k dispozici ručníky; povlečení se vyměňuje každých sedm dnů.

.Apartmani Seget VranjicaApartmani Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica prvi kat - Iznajmljivanje apartmana

Apartmani Seget Vranjica drugi kat - Iznajmljivanje apartmana

A1 - Apartmán Bungalo

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 9 Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 8 Ap.1 Bungalo garden

A1 - Apartmán Bungalo - přízemí - 65 m2 (2x2+2) 30 m2 terasa + parkovani pro 2 auta + 100 m2 zahrada

Skládá se ze dvou ložnic (2x2+2 ), kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu. Na terase v příjemném chládku můžete relaxovat na zahradní nábytkové soupravě a lehátko.

Kuchyně je plně vybavena, kromě obvyklého sporáku, trouby, dřezu, lednice s malým mrazákem a nádobí je v apartmánu i mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.

Tento apartmán má zvláštní vchod zvenku a klienti tohoto apartmánu nemají kontakt s žádným jiným apartmánem a ostatními hosty. Tento apartmán je určen pro hosty, kteří chtějí být v přízemí, odděleni od ostatních apartmánů, s velkou terasou, květinovou zahradou a výhledem na moře.

Ap.1 Bungalo-plan

A2 - Apartmán Comfort

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A2 - Apartmán Comfort - 1. parto - 55 m2 (2x2+2)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře. Pro případ potřeby se dvě přistýlky nacházejí v rozkládací pohovce, která se používá v jídelně k sezení a může být rozložena pro dvě spací místa. Kuchyně je plně vybavena. Kromě obvyklého dřezu, sporáku s troubou, nádobí, ledničky s menším mrazákem, je k dispozici rovněž mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.

Apartmán Comfort

A3 - Apartmán Sweet

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A3 - Apartmán Sweet - 1. parto - 35 m2 - (2x2+1)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny. Kuchyně je plně vybavena. Kromě obvyklého dřezu, sporáku s troubou, nádobí, ledničky s menším mrazákem, je k dispozici také mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.


Apartmani Seget Vranjica

A4 - Apartmán Family

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A4 - Apartmán Family - 2. parto - 25 m2 (2+2)

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem. V apartmánu není mikrovlnná trouba ani myčka.

A4 - Apartmán Small

A5 - Apartmán Panoramic

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A5 - Apartmán Panoramic - 2. patro - 45 m2 (2x2+1)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar. Jedna přistýlka pro 1-2 osoby se nachází ve větším pokoji s manželskou postelí (viz plánek).

Apartmán Panoramic

A6 - Apartmán Family-studio

Ap-6-Family studio-terrace-2 jpg Ap-6-Family studio-terrace-room jpg Ap-6-Family studio-terrace 4 jpg Ap-6-Family studio 2+2 beds Ap-6-Family studio-8 jpg Ap-6-Family studio-7 jpg Ap-6-Family studio-2+1 jpg Ap-6-Family studio-8 jpg Ap-6-Family studio 9 jpg Ap-6-Family studio- 3 jpg Ap-6-Familystudio-2 jpg Ap-6-Family studio- bathroom

A6 - Apartmán Family-studio - 2. patro - 25 m2 + 12 m2 terasa (2+1)

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Ap.6 Valentino-plan-Apartments trogir

Seget Vranjica - Apartmány Nena

Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica má unikátní polohu ve Střední Dalmácii. Klidné, kdysi rybářské městečko leží na pobřeží Jadranu mezi Šibenikem (40 km) a Splitem (35 km) a v bezprostřední blízkosti Trogiru (4 km). Lokalita je lehce dostupná z Evropy, protože nová dálnice, která vede ze Záhřebu do Splitu (350 km) Vám umožní pohodlné cestování osobním autem.

Pokud zvolíte cestu letadlem, také máte výhodu oproti jiným destinacím, protože letiště se nachází jen 10 km od Seget Vranjice. Z letiště se lze do Villy Nena dopravit taxíkem. Vranjica leží na poloostrově, jehož pláže jsou orientovány na západ v malebné zátoce a na jih směrem k jadranským ostrovům, viditelným na obzoru: ostrovy Šolta a Brač, ale také nesčetné množství malých ostrůvků, které zdobí pohled na mořskou hladinu.

Vodopády Krky - Národního parkuV bezprostřední blízkosti, okolo 30 km od Seget Vranjice, se nachází známá destinace, která je mezi turisty velmi oblíbená. Jsou to Vodopády Krky - Národního parku. Představují jedinečný soutok vodopádů řeky Krky, které skalnatými kaňony spadají do úžasně modrého a čistého moře. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou u nás, určitě byste měli tuto přírodní krásu navštívit.

Villa Nena - Apartmany

Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir

Villa Nena je rodinný podnik, v němž pracuje celá rodina Bajić, která srdečně přijímá své hosty. Tento rodinný podnik vedeme z roku 1980 a stále obnovujeme výbavu a funkčnost v našich apartmánech, abyste se u nás cítili dokonale.

Abychom uspokojili potřeby našich hostů a aby se cítili pohodlně, obnovili a zrestaurovali jsme letos všechny apartmány; některé z nich, jako například APP 1 (Bungalov), jsou zcela renovovány. Jako hostitelé Vám budeme k dispozici v případě jakýchkoliv otázek nebo eventuelního problému, který Vám pomůžeme vyřešit.

Pobyt v našich apartmánech v Seget Vranjici je ideálním spojením klidného odpočinku v malé dalmatské turistické obci s možnostmi zábavy, příjemných večerů a výletů do mnohem rušnějšího Trogiru.

Právě proto do našich apartmánů přijíždějí velmi mladí lidé, kteří hledají zábavu, již najdou v Trogiru, ale také rodiny s dětmi či senioři, kteří hledají rekreaci v rodinném kruhu v klidné dalmatské lokalitě.

Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena

Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena

Apartmány Nena se nacházejí v malé turistické obci Seget Vranjica, která leží na poloostrově čtyři kilometry od Trogiru. V domě Apartmánů Nena je šest apartmánů, které jsou od moře vzdáleny pouhých 80 metrů, vzdušnou čarou necelých 50 metrů.

Všechny apartmány mají balkón nebo terasu s výhledem na moře. Jejich vybavení Vám zaručí pohodlí, které byste mohli mít ve vlastním domě, a zároveň všechny výhody a krásy Středomoří a našeho překrásného dalmatského pobřeží. Úžasně čisté moře, oblázkové a skalnaté pláže, pohlazení teplého a něžného slunce Dalmácie zůstane ve Vašich nejhezčích vzpomínkách.

Kromě krásy naší Dalmácie, azurově modrého a čistého moře, malých ostrůvků, které se vynořují na obzoru, a vůně borového lesa, setkáte se zde i s ochotnými hostiteli a srdečnou domácí atmosférou. Hojnost jadranských ryb a chutné přírodně pěstované zeleniny a ovoce doplní Váš příjemný pobyt v naší zemi. Pokud plánujete strávit dovolenou mezi polovinou června a koncem srpna, najdete zde štědré slunce a hezké dalmatské počasí. Deště se v Dalmácii v letních měsících prakticky nevyskytují.

Apartmány jsou umístěny v bezprostřední blízkosti dvou obchodů, vzdálených přibližně 20 metrů, ve kterých můžete koupit vše potřebné, včetně ovoce a zeleniny. Banky, pošta, policejní stanice, zdravotnické zařízení a čerpací stanice se nacházejí čtyři kilometry od apartmánů, v Trogiru.

V Seget Vranjici v bezprostřední blízkosti apartmánů najdete několik restaurací, které připravují rybí speciality, jež nikde jinde nejsou tak chutné, přírodní a čerstvé, a také restaurace, které nabízejí kontinentální speciality a proslulé originální voňavé, čerstvé a domácí pažské a dalmatské jehněčí z grilu.

Apartmány Nena

Apartmány Nena Trogir Seget Vranjica Apartmány Nena Trogir Seget Vranjica Apartmány Nena Trogir Seget Vranjica Apartmány Nena Trogir Seget Vranjica Apartmány Nena Trogir Seget Vranjica

Všechny naše apartmány jsou klimatizovány a mají televizní přijímač se satelitními programy. Při volbě programů jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, aby naši hosté z celé Evropy měli možnost sledovat vlastní program (Sat, RAI Uno, Duna, Eurosport atd.). Kromě pohodlných apartmánů je u nás i zahrada a společné prostory, kterých mohou využívat všichni hosté našich apartmánů.

K dispozici všem hostům je venkovní gril, na kterém si mohou připravit jídlo. V každém apartmánu můžete vidět plán místností. V kuchyni je kromě sporáku trouba a kávovar, ve větších apartmánech (Bungalov (A1), Comfort (A2) a Sweet (A3)) je navíc mikrovlnná trouba a myčka nádobí. Ve všech apartmánech jsou v koupelnách se sprchovým koutem k dispozici ručníky; povlečení se vyměňuje každých sedm dnů.

Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica je turistická obec ve Střední Dalmácii ležící 5 km severně od Trogiru ve směru na Šibenik. Je umístěna na atraktivní Trogirské riviéře, pro kterou je charakteristická bujná středomořská vegetace, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi a také ostrovy a ostrůvky jako stvořené pro jednodenní výlety lodí nebo plachetnicí.

Trogir

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Půvabné město Trogir je situováno v bezprostřední blízkosti Seget Vranjice: leží na malém ostrově mezi pevninou na severu a poloostrovem Čiovo na jihu. Toto město staré dalmatské kultury je známo z předhistorických dob.

Říkají mu „malý Dubrovník“, protože ho připomíná vzhledem, hradbami a architekturou. Trogir založili staří Řekové v 3.-2. století před Kristem. Po Řecích vládli Trogiru staří Římané a nakonec i Chorvaté, samostatně a v rámci rakousko-uherské říše. Každý z těchto národů zanechal své stopy v kultuře, architektuře a umění města. Od roku 1997 je Trogir na seznamu chráněných kulturních památek UNESCO.

Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.