Rezervace termínů

Zde je nabídka volných termínů pro každý apartmán. Můžete zaslat objednávku na volný termín, který Vás zajímá. Co nejdříve Vám odpovíme, zda je možné vyhovět Vašemu požadavku, a sdělíme Vám celkovou cenu za rezervovaný termín podle ceníku, který je k dispozici na webové stránce v rubrice Ceny.

Pokud se rozhodnete pro rezervaci termínu, měli byste zaplatit zálohu hodnotu nájemného z € 500 na € 100-150 v předstihu, je hodnota finančního leasingu 500-1000 € do 200-300 € v předstihu a přes 1000 € do 400-500 € záloha ve výši na náš účet, zbytek uhradíte po příjezdu do apartmánu a po ubytování.

Adresa příjemce:  Nevenka Bajić, Put kralja Zvonimira 16, 21 220 Trogir

“ZAGREBAČKA BANKA”
PAROMLINSKA CESTA 2
10 000 ZAGREB, CROATIA

IBAN HR6823600003114044272
SWIFT:ZABAHR2X


Jméno a příjmení*:

Adresa:

Telefon:

Email*:

Datum příjezdu:

Datum odjezdu:

Počet osob (dospělí, děti):

Apartmán, který si chcete pronajmout:
(Vepište: Bungalo, Comfort, Sweet, Family, Panoramic ili Valentino)
Zpráva:Symbol * označuje povinné údaje


Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.