Seget Vranjica - Apartmány Nena

Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica má unikátní polohu ve Střední Dalmácii. Klidné, kdysi rybářské městečko leží na pobřeží Jadranu mezi Šibenikem (40 km) a Splitem (35 km) a v bezprostřední blízkosti Trogiru (4 km). Lokalita je lehce dostupná z Evropy, protože nová dálnice, která vede ze Záhřebu do Splitu (350 km) Vám umožní pohodlné cestování osobním autem.

Pokud zvolíte cestu letadlem, také máte výhodu oproti jiným destinacím, protože letiště se nachází jen 10 km od Seget Vranjice. Z letiště se lze do Villy Nena dopravit taxíkem. Vranjica leží na poloostrově, jehož pláže jsou orientovány na západ v malebné zátoce a na jih směrem k jadranským ostrovům, viditelným na obzoru: ostrovy Šolta a Brač, ale také nesčetné množství malých ostrůvků, které zdobí pohled na mořskou hladinu.

Vodopády Krky - Národního parkuV bezprostřední blízkosti, okolo 30 km od Seget Vranjice, se nachází známá destinace, která je mezi turisty velmi oblíbená. Jsou to Vodopády Krky - Národního parku. Představují jedinečný soutok vodopádů řeky Krky, které skalnatými kaňony spadají do úžasně modrého a čistého moře. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou u nás, určitě byste měli tuto přírodní krásu navštívit.


Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.