Hlavní stránkaAPARTMÁNYA1 - Apartmán Bungalo

A1 - Apartmán Bungalo

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 9 Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 8 Ap.1 Bungalo garden

A1 - Apartmán Bungalo - přízemí - 65 m2 (2x2+2) 30 m2 terasa + parkovani pro 2 auta + 100 m2 zahrada

Skládá se ze dvou ložnic (2x2+2 ), kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu. Na terase v příjemném chládku můžete relaxovat na zahradní nábytkové soupravě a lehátko.

Kuchyně je plně vybavena, kromě obvyklého sporáku, trouby, dřezu, lednice s malým mrazákem a nádobí je v apartmánu i mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.

Tento apartmán má zvláštní vchod zvenku a klienti tohoto apartmánu nemají kontakt s žádným jiným apartmánem a ostatními hosty. Tento apartmán je určen pro hosty, kteří chtějí být v přízemí, odděleni od ostatních apartmánů, s velkou terasou, květinovou zahradou a výhledem na moře.

Ap.1 Bungalo-planRezervujte A1 - Apartmán Bungalo:

Jméno a příjmení*:

Adresa:

Telefon:

Email*:

Datum příjezdu:

Datum odjezdu:

Počet osob (dospělí, děti):

Zpráva:

Symbol * označuje povinné údaje


Souvisejících položek:
Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.