Villa Nena - Apartmany

Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir Villa Nena - Apartmany Trogir

Villa Nena je rodinný podnik, v němž pracuje celá rodina Bajić, která srdečně přijímá své hosty. Tento rodinný podnik vedeme z roku 1980 a stále obnovujeme výbavu a funkčnost v našich apartmánech, abyste se u nás cítili dokonale.

Abychom uspokojili potřeby našich hostů a aby se cítili pohodlně, obnovili a zrestaurovali jsme letos všechny apartmány; některé z nich, jako například APP 1 (Bungalov), jsou zcela renovovány. Jako hostitelé Vám budeme k dispozici v případě jakýchkoliv otázek nebo eventuelního problému, který Vám pomůžeme vyřešit.

Pobyt v našich apartmánech v Seget Vranjici je ideálním spojením klidného odpočinku v malé dalmatské turistické obci s možnostmi zábavy, příjemných večerů a výletů do mnohem rušnějšího Trogiru.

Právě proto do našich apartmánů přijíždějí velmi mladí lidé, kteří hledají zábavu, již najdou v Trogiru, ale také rodiny s dětmi či senioři, kteří hledají rekreaci v rodinném kruhu v klidné dalmatské lokalitě.


Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.