Apartmány Nena

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

Všechny naše apartmány jsou klimatizovány a mají televizní přijímač se satelitními programy. Při volbě programů jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, aby naši hosté z celé Evropy měli možnost sledovat vlastní program (Sat, RAI Uno, Duna, Eurosport atd.). Kromě pohodlných apartmánů je u nás i zahrada a společné prostory, kterých mohou využívat všichni hosté našich apartmánů.

b>K dispozici všem hostům je venkovní gril, na kterém si mohou připravit jídlo. V každém apartmánu můžete vidět plán místností. V kuchyni je kromě sporáku trouba a kávovar, ve větších apartmánech (Bungalov (A1), Comfort (A2) a Sweet (A3)) je navíc mikrovlnná trouba a myčka nádobí. Ve všech apartmánech jsou v koupelnách se sprchovým koutem k dispozici ručníky; povlečení se vyměňuje každých sedm dnů.

.Apartmani Seget VranjicaApartmani Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica prvi kat - Iznajmljivanje apartmana

Apartmani Seget Vranjica drugi kat - Iznajmljivanje apartmana


A1 - Apartmán Bungalo

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 9 Ap.1 Bungalo terrace  30 m2 8 Ap.1 Bungalo garden

A1 - Apartmán Bungalo - přízemí - 65 m2 (2x2+2) 30 m2 terasa + parkovani pro 2 auta + 100 m2 zahrada

Skládá se ze dvou ložnic (2x2+2 ), kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu. Na terase v příjemném chládku můžete relaxovat na zahradní nábytkové soupravě a lehátko.

Kuchyně je plně vybavena, kromě obvyklého sporáku, trouby, dřezu, lednice s malým mrazákem a nádobí je v apartmánu i mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.

Tento apartmán má zvláštní vchod zvenku a klienti tohoto apartmánu nemají kontakt s žádným jiným apartmánem a ostatními hosty. Tento apartmán je určen pro hosty, kteří chtějí být v přízemí, odděleni od ostatních apartmánů, s velkou terasou, květinovou zahradou a výhledem na moře.

Ap.1 Bungalo-plan


A2 - Apartmán Comfort

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A2 - Apartmán Comfort - 1. parto - 55 m2 (2x2+2)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře. Pro případ potřeby se dvě přistýlky nacházejí v rozkládací pohovce, která se používá v jídelně k sezení a může být rozložena pro dvě spací místa. Kuchyně je plně vybavena. Kromě obvyklého dřezu, sporáku s troubou, nádobí, ledničky s menším mrazákem, je k dispozici rovněž mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.

Apartmán Comfort


A3 - Apartmán Sweet

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A3 - Apartmán Sweet - 1. parto - 35 m2 - (2x2+1)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny. Kuchyně je plně vybavena. Kromě obvyklého dřezu, sporáku s troubou, nádobí, ledničky s menším mrazákem, je k dispozici také mikrovlnná trouba, kávovar a myčka.


Apartmani Seget Vranjica


A4 - Apartmán Family

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A4 - Apartmán Family - 2. parto - 25 m2 (2+2)

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem. V apartmánu není mikrovlnná trouba ani myčka.

A4 - Apartmán Small


A5 - Apartmán Panoramic

Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica Apartmani Seget Vranjica

A5 - Apartmán Panoramic - 2. patro - 45 m2 (2x2+1)

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar. Jedna přistýlka pro 1-2 osoby se nachází ve větším pokoji s manželskou postelí (viz plánek).

Apartmán Panoramic


A6 - Apartmán Family-studio

Ap-6-Family studio-terrace-2 jpg Ap-6-Family studio-terrace-room jpg Ap-6-Family studio-terrace 4 jpg Ap-6-Family studio 2+2 beds Ap-6-Family studio-8 jpg Ap-6-Family studio-7 jpg Ap-6-Family studio-2+1 jpg Ap-6-Family studio-8 jpg Ap-6-Family studio 9 jpg Ap-6-Family studio- 3 jpg Ap-6-Familystudio-2 jpg Ap-6-Family studio- bathroom

A6 - Apartmán Family-studio - 2. patro - 25 m2 + 12 m2 terasa (2+1)

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Ap.6 Valentino-plan-Apartments trogir


Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.