Hlavní stránkaAPARTMÁNY NENATrogir Apartmany Dalmacie Villa Nena

Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena

Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena Trogir Apartmany Dalmacie Villa Nena

Apartmány Nena se nacházejí v malé turistické obci Seget Vranjica, která leží na poloostrově čtyři kilometry od Trogiru. V domě Apartmánů Nena je šest apartmánů, které jsou od moře vzdáleny pouhých 80 metrů, vzdušnou čarou necelých 50 metrů.

Všechny apartmány mají balkón nebo terasu s výhledem na moře. Jejich vybavení Vám zaručí pohodlí, které byste mohli mít ve vlastním domě, a zároveň všechny výhody a krásy Středomoří a našeho překrásného dalmatského pobřeží. Úžasně čisté moře, oblázkové a skalnaté pláže, pohlazení teplého a něžného slunce Dalmácie zůstane ve Vašich nejhezčích vzpomínkách.

Kromě krásy naší Dalmácie, azurově modrého a čistého moře, malých ostrůvků, které se vynořují na obzoru, a vůně borového lesa, setkáte se zde i s ochotnými hostiteli a srdečnou domácí atmosférou. Hojnost jadranských ryb a chutné přírodně pěstované zeleniny a ovoce doplní Váš příjemný pobyt v naší zemi. Pokud plánujete strávit dovolenou mezi polovinou června a koncem srpna, najdete zde štědré slunce a hezké dalmatské počasí. Deště se v Dalmácii v letních měsících prakticky nevyskytují.

Apartmány jsou umístěny v bezprostřední blízkosti dvou obchodů, vzdálených přibližně 20 metrů, ve kterých můžete koupit vše potřebné, včetně ovoce a zeleniny. Banky, pošta, policejní stanice, zdravotnické zařízení a čerpací stanice se nacházejí čtyři kilometry od apartmánů, v Trogiru.

V Seget Vranjici v bezprostřední blízkosti apartmánů najdete několik restaurací, které připravují rybí speciality, jež nikde jinde nejsou tak chutné, přírodní a čerstvé, a také restaurace, které nabízejí kontinentální speciality a proslulé originální voňavé, čerstvé a domácí pažské a dalmatské jehněčí z grilu.

Souvisejících položek:
Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.