Seget Vranjica

Apartmani Seget Vranjica

Seget Vranjica je turistická obec ve Střední Dalmácii ležící 5 km severně od Trogiru ve směru na Šibenik. Je umístěna na atraktivní Trogirské riviéře, pro kterou je charakteristická bujná středomořská vegetace, zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi a také ostrovy a ostrůvky jako stvořené pro jednodenní výlety lodí nebo plachetnicí.
Seget Vranjica - Trogir, Hrvatska
, kde se nachází malé soukromé přírodní pláže.

Tato lokalita nabízí všechno potřebné k Vašemu pohodlnému a klidnému odpočinku, zejména pro ty, kteří mají rádi malá malebná městečka. Město Trogir, v jehož bezprostřední blízkosti se Seget Vranjica nachází, je zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Apartmani Seget Vranjica

Kromě hospod a restaurací v našem městečku, doporučujeme Vám navštívit restaurační zařízení ve městech Trogir, Donji a Gornji Seged; zábavu a noční život najdete v četných turistických centrech zábavy – v Trogiru, Splitu, Primoštenu, Rogoznice. Pro ty, kteří mají rádi kulturní akce, můžeme doporučit program Trogirského kulturního léta a Splitských letních her.


Hrvatski English Italiano Deutsch Français Česky Magyar Polski

Přidej komentář

Klepněte na tlačítko Další, pokud chcete přidat hodnocení našich apartmánů.

Apartmány Nena

A-2 Apartmán Comfort

Apartmán Comfort

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 10 m 2, na kterou je východ z jídelny a z balkónu 9 m2, kam se dostanete z ložnic s výhledem na moře.

A-1 Apartmán Bungalo

Apartmán Bungalo

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Apartmán se nachází v oddělené části u Villy, která je umístěna v přízemí a má terasu 30 m2 a zahradu s květinovými záhonky kolem 30 m2, kterou mohou využívat jen hosté tohoto apartmánu.

A-3 Apartmán Sweet

Apartmán Sweet

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 8 m2 s výhledem na moře. Ložnice jsou odděleny a uprostřed mezi nimi se nachází jídelna s kuchyní, odkud je vchod do koupelny.

A-4 Apartmán Family

Apartmán Family

Skládá se ze dvou oddělených pokojů, malé kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z terasy 12 m2 s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena dřezem, sporákem s troubou, nádobím, ledničkou s menším mrazákem.

A-5 Apartmán Panoramic

Apartmán Panoramic

Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, z koupelny se sprchovým koutem a záchodem a z balkónu (7 m2), který nabízí panoramatický výhled na moře. V kuchyni se nachází dřez, sporák s troubou, lednička s menším mrazákem a kávovar.

A-6 Apart. Family-studio

Ap.6.Family studio-terrace

Skládá se z jedné ložnice, koupelny se sprchovým koutem a záchodem, kuchyňského kouta a balkónu 6 m2. Kuchyňský kout má dřez, dvě plotny na vaření bez trouby a menší ledničku. Z balkónu na boční straně apartmánu je výhled na moře.

Instalirajte Flash Player da bi ste vidjeli player.

Get the Flash Player to see this player.


Get the Flash Player to see this player.